Як зібрати валізу Життя сучасної ділової людини, як правило, пов'язане з численними відрядженнями. Інші бувалі мандрівники готові у будь-який момент відправитися хоч на край світу - «дорожня валізка» у них завжди під рукою, а більшість ще тільки починають освоювати премудрощі кочового життя, і тягають з міста в місто величезні валізи і сумки.
Це не біда: декілька корисних порад, невелике тренування - і будь-який, навіть найсамостійніший чоловік буде завжди готовий до освоєння нових земель і ринків збуту.
1. Базовий багаж для короткої поїздки (два-три дні).
Основний набір - костюм, брюки, краватка, пара сорочок, дві зміни білизни. Якщо це не настільки ділова поїздка, то костюм, брюки, краватка міняються на куртку, джинси, блейзер і тому подібне Бажано, щоб всі предмети одягу поєднувалися між собою за кольором і були виготовлені з матеріалів, що не мнуться. До цього слід додати туалетне приладдя, а також светр і плащ або плавки - залежно від напряму вашої поїздки.
У мене вдома є список речей, які можуть знадобитися в поїздці. З ним я звіряюся перед тим, як поїхати, наприклад, на море. Адже зазвичай в суєті забуваються такі дрібниці, як нитки з голкою, зарядний пристрій до мобільного, ліхтарик, маленький рушник, крем для рук і так далі. Залежно від того, хто і куди їде.
2. Який тип багажу вибрати?
Якщо ви часто подорожуєте літаком, не беріть з собою великих валіз - це допоможе вам значно скоротити час реєстрації. Практично всі крупні фірми-виробники сумок і валіз випускають моделі, спеціально відповідні за розміром для того, щоб їх можна було б брати в салон літака. Зручно, якщо сумка забезпечена коліщатками і телескопічною (що складається, висувається) ручкою. Нелишнім буде нагадати, що чим відоміша фірма (і, природно, дорожче), тим практичніше і довговічніше буде річ.
3. Мистецтво укладання.
Абияк речі закидаються у валізу тільки у разі великого сімейного скандалу. У всіх інших ситуаціях освоєння премудрості укладання багажу заощадить вам немало часу і нервів після прибуття в пункт призначення.
На дно укладають складені брюки. Потім сорочки. Дуже зручно пакувати їх в пакети, що герметично закриваються, - повітряний прошарок, що утворюється, перешкодить їм сильно зім'ятися. Далі розкладаєте дрібні предмети в призначені для цього бічні кишені. Порожнечі заповнюєте шкарпетками і згорнутими предметами білизни. На одяг кладете упаковані черевики і футляр з туалетним приладдям. Зверху - піджак, заздалегідь вивернувши його підкладкою назовні і склавши удвічі.
4. Що залишити при собі.
Ніколи не здавайте в багаж записник, документи, необхідні вам ліки, мобільний телефон, гроші і будь-які цінні речі, габарити яких дозволяють помістити їх в особисту сумку або пакет середніх розмірів.
Крім того, в дальніх подорожах вам можуть стати в нагоді надувна подушка, набір туалетного приладдя, змінний комплект білизни. Бувалі мандрівники також беруть з собою нейлоновий легкий мішок (для брудної білизни), електричний адаптер, замок з цифровим кодом, складану дорожню праску і пояс з кишенями для грошей і документів - від вуличних злодюжок не застрахований ніхто.
Вдалої подорожі!
http://shkolazhizni.ru
Переклад: http://buket.ck.ua